A A A K K K
для людей з порушеннями зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ №1
ІМЕНІ М.І. ПИРОГОВА"
Знання мов - це пізнання світу!

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ІМЕНІ М.І.ПИРОГОВА»

 

ОБҐРУНТУВАННЯ 

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Інформація про замовника:

Найменування – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ІМЕНІ М.І.ПИРОГОВА».

Місцезнаходження замовника –  Україна, 21018 Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця вул. Малиновського, 7

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань – 26176245

Категорія: передбачено п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): код ДК 021:2015 - 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з супроводу інформаційної системи енергетичного моніторингу (ІСЕ))

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями,
UA-2023-06-14-014727-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 

2160,00 грн. (Дві тисячі сто шістдесят гривень 00 копійок).

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами. 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін надання послуг: з дати укладання договору по 31 грудня 2023р. 

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі з огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

У місцях, де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  «або еквівалент».

У місцях, де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином, вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

 

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду послуг — замовник здійснює закупівлю даного виду послуг, оскільки вони за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідають потребам та вимогам замовника.

 

 

Склад послуг:

1.1 постійний моніторинг функціонування системи ІСЕ;

1.2 адміністрування серверу, зберігання даних;

1.3 надання консультацій шляхом звернення до служби технічної підтримки.

 

Послуги надаються для 3 (трьох) будівель.

 

Послуги повинні бути якісними та надаватися відповідно всім технічним та іншим нормам, стандартам, правилам та вимогам, встановленими  діючим  Законодавством України до відповідного виду послуг.

Виконавець надає своєчасні та якісні послуг з супроводу  інформаційної системи енергетичного моніторингу ІСЕ в мережі Інтернет на обладнанні Виконавця (сервер), який розташовано у Виконавця.

Виконавець гарантує  придатність обладнання для надання Замовнику Послуг.

Виконавець може тимчасово призупинити надання Послуг у випадку проведення профілактичних робіт, повідомивши про це Замовника не пізніше, ніж за 24 години до їх початку за допомогою електронної пошти. 

Виконавець гарантує належне надання послуги, якщо система енергетичного моніторингу ІСЕ є доступною для роботи в неї за наданими логінами і паролями. Відсутність доступу до глобальної мережі Інтернет, який адмініструється третіми особами, не є перервами у наданні Послуги.

Виконавець повинен мати успішний досвід із супроводу комп’ютерної програми   «Інформаційна система енергомоніторингу» («ІСЕ»).

Послуги, які становлять предмет даної закупівлі, повинні виконуватися з належною якістю та відповідно до встановлених чинним законодавством України норм, характеристик, правил тощо.

Учасник визначає ціну на послугу з урахуванням  усіх необхідних  витрат, податків, зборів та обов’язкових платежів, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством України, витрат на страхування, зберігання, сплату митних тарифів,  усіх інших витрат, вартості матеріалів, товарів,  використання механізмів, обладнання, устаткування та транспорту, інших витрат.

 Не врахована Учасником вартість окремих послуг (витрат,  матеріалів та інше) не сплачується Замовником окремо, а витрати на їх надання вважаються врахованими у загальній ціні  і відшкодуванню не підлягають.

 

 

Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби — планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмета закупівлі, що містяться в тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість надання послуг відповідно до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено