A A A K K K
для людей з порушеннями зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ №1
ІМЕНІ М.І. ПИРОГОВА"
Знання мов - це пізнання світу!

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення закладу

   Комунальний заклад «Вінницький гуманітарний ліцей№1 імені М.І. Пирогова» розміщений в будівлях 1935, 1956 та 1977 років побудови, загальною площею 7066,5 м2приміщення закладу не типове, тепло забезпечення – централізоване.  Проектна потужність установи – 1116  учнів.

   Заклад розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Малиновського, 7. Ліцей знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Навчання відбувається в одну зміну. Середня наповнюваність  по школі складає 35,6 учня у класі.

   Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Вінницької міської ради від 24.12.2021 № 720 «Про внесення змін та затвердження в новій редакції статутів комунальних загальноосвітніх навчальних закладів міста».

   Територія закладу становить 0,8426 га,  огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням,  утримується в належному санітарно-гігієнічному стані.

   Для реалізації освітнього процесу в ліцеї наявні 52 навчальні кабінети, 2 спортивні зали, актова зала, їдальня на 180 посадочних місць, 3 майстерні з трудового навчання (майстерня обслуговуючої праці, слюсарна майстерня, столярна майстерня), кабінет «Медіації» – шкільний центр розв’язання конфліктів «примирення» суміщений з кімнатою психологічного розвантаження, кабінет учнівського самоврядування,  гімнастична зала, багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям (огороджений), спортивний майданчик з асфальтним покриттям та тренажерний комплекс. В закладі облаштовано 2 найпростіших укриття. Загальна площа спортивних майданчиків складає 772 м2., створена система відео спостереження, яка містить 24 відеокамери., встановлено 2 камери міського інформаційно-ситуаційного центру.

   З 52 навчальних приміщень :                                                                                           

  • 6 кабінетів української мови та літератури; 
  • 4 кабінети зарубіжної літератури; 
  • 3 кабінети математики; 
  • 3 кабінети історії ;
  • 1 кабінет географії; 
  • 3 кабінети біології; 
  • 1 кабінет фізики;
  • 1 кабінет хімії; 
  • 4 кабінети інформатики; 
  • 1 лінгафонний кабінет;
  • 1 кабінет музичного мистецтва; 
  • 1 кабінет предмету «Основи здоров’я»;
  • 20 кабінетів іноземної мови; 
  • 1 кабінет предмету «Захисту України »;
  • 1 "клас безпеки"

   Навчальний заклад має  кабінет для педагогічних працівників (учительську),   соціального педагога та педагога-організатора ,  медичний пункт,  кабінет директора, кабінет секретаря, 5 кабінетів заступників директора, навчальні лабораторії: фізики, хімії, біології, математики, історії, української мови та літератури, фізичної культури, іноземної мови; приміщення для роботи євроклубу «Мандрівник», кабінет  профкому та робоче місце психолога,  приміщення технічного персоналу, гардероб, дві роздягальні для учнів на уроках з фізичної культури, встановлені локери  для учнів.

   Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, навчальних кабінетах, лабораторіях; шафами у кожному навчальному кабінеті, навчальній лабораторії; класними дошками для кожної класної кімнати, навчального кабінету.    
    У закладі працює чотири кабінети інформатики ( № 103, № 107, №114, № 303). У даних 3-х кабінетах встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (10+1), у 114 кабінеті – (14+1) з ліцензованим програмним забезпеченням,  лінгафонний кабінет № 217 – (15+1) та клас математики (14+1). Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet та wifi.

   Кабінети інформатики відповідають вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

   Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1. Усього ПК у закладі 84
Із них:  
Робочі місця учнів в кабінеті інформатики 43
Робоче місце учителя інформатики 4
Робочі місця у лінгафонному кабінеті 16
Робочі місця адміністрації 8
Робочі місця учителів – предметників, психолога, педагога-організатора,соц.. педагога 11
 Бібліотека 2
2. Локальна мережа 90 %
3. ПК, що підключені до мережі Інтернет 84
4. Класів з інтерактивними поверхнями 6
5. Класи з засобами візуалізації 28
6. Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики 2
7. Кількість учнів на один ПК в закладі 14
8. Принтери 15

   Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером  зі швидкістю 50 Мбіт/с.

   Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з Департаментом освіти, міським методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

   Електронна адреса закладу: sch1@galaxy.vn.ua

   Сайт закладу: https://newsch1.edu.vn.ua

   Основними напрямками діяльності комунального закладу «Вінницькмй гуманітарний ліцей№1 імені М.І.Пирогова» в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів в області сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти; розвиток шкільної медіатеки, медіаосвіти, віртуальної бібліотеки; розширення локальної мережі школи, участь в інтернет – проектах; електронний документообіг; використання інформаційних технологій в освітній статистичній звітності.

   Кабінет фізики забезпечений на 70% необхідним обладнанням для виконання демонстраційних дослідів, лабораторних робіт та фізичного практикуму. 
   Кабінет хімії забезпечений на 75% обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми, а кабінет біології на 90% – препаратами для виконання практичної частини навчального матеріалу.

   Кожен навчальний кабінет має паспорт, в якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.     
   Всі кабінети, де проводяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять.          Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному  обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

    У закладі  розміщено інформаційні стенди (у достатній кількості), створено і постійно поновлюються тематичні зони та зони відпочинку

   На достатньому рівні оформлені інформаційні стенди в учительській.     
    У закладі працює бібліотека,  кімнати видачі та зберігання літератури. Облаштовано 5 місць для персональних комп’ютери, що підключені до мережі Інтернет.

   Бібліотечно-бібліографічний фонд бібліотеки закладу станом на 01.09.2023 року нараховує 34347 екземплярів.   З них основний бібліотечний фонд (без урахування підручників) становить 14886 примірників, підручників -19461 примірник

   Забезпечення учнів  підручниками складає  89%.

   Зазначена навчально-методична та довідкова література  використовується за призначенням.

   Забезпечення  учнів та педагогічних працівників навчальною літературою 16,5 екземплярів на 1 особу.

  У закладі є 11 внутрішніх туалетів загальною площею 77 м2.  (2 туалети для дівчат (на 4 кабінки з дверцятами у кожному), 3 туалети для хлопців (на 4 кабінки з дверцятами у кожному), 5 туалетів для педагогічних працівників, 1 туалет для працівників їдальні). Якість ремонту вбиралень – достатня.

   В закладі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, рекреацій, влучно підібрано кольорову гаму. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення ліцею.

  У 2020 році проведено  термомодернізація  закладу. 

   Будівля та майно закладу належить до комунальної власності територіальної громади міста Вінниці, знаходиться на балансі закладу та належить йому на правах оперативного управління.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено