A A A K K K
для людей з порушеннями зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ №1
ІМЕНІ М.І. ПИРОГОВА"
Знання мов - це пізнання світу!

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ІМЕНІ М.І.ПИРОГОВА»

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Інформація про замовника:

Найменування – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ІМЕНІ М.І.ПИРОГОВА».

Місцезнаходження замовника –  Україна, 21018 Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця вул. Малиновського, 7

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань – 26235539

Категорія: передбачено п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): код ДК 021:2015 - 39160000-1 Шкільні меблі (Набір лабораторний для кабінету біології. Штатив лабораторний біологічний. Мікропрепарати "Зоологія". Мікропрепарати "Ботаніка". Психрометр. Набір лабораторний для вивчення електрики. Набір лабораторний для вивчення магнетизму)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями,
UA-2023-11-23-002949-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

355 123,00 грн. (Триста п’ятдесят п’ять тисяч сто двадцять три гривні 00 копійок).

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін поставки товару: до 22 грудня 2023р.

 

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

№ п/п

Назва товару

Опис технічних вимог

Одиниця виміру

Загальна кількість

Кабінет біології:

1

Набір лабораторний для кабінету біології

Набір лабораторний для кабінету біології (учня). Комплект необхідного лабораторного посуду та приладдя для проведення лабораторних робіт з біології. Склад комплекту: затискач Гофмана (гвинтовий) - 1 шт; затискач Мора (пружинний) - 1 шт; індикаторний папір - 1 шт; колба конічна - 1 шт; колба круглодонна - 1 шт; колба плоскодонна - 1 шт; латексні рукавички - 1 пара; лійка лабораторна - 1 шт; лінійка мірна - 1 шт; паличка скляна 180 мм - 1 шт; піпетка-дозатор - 1 шт; пробірка з пробкою - 5 шт; тримач для пробірок - 1 шт; фільтрувальний папір (20 шт.) 1 уп; циліндр вимірювальний з носиком 50 мл. - 1 шт; чашка Петрі - 1 шт; штатив для пробірок на 10 гнізд - 1 шт.                       Коробка для зберігання набору - 1 шт.

шт

2

2

Штатив лабораторний біологічний

Даний набір лабораторного обладнання призначений для використання в кабінеті біології: в ході проведення демонстраційних, лабораторних, практичних, контрольних робіт та усних опитувань учнів.                                                           Цей штатив – допоміжне лабораторне устаткування, що знадобиться для збірки різноманітних установок в ході проведення робіт, виготовлений з міцних, зносостійких матеріалів, що мають антикорозійне покриття або стійкі до зовнішніх впливів. Має важку основу або таку, що запобігає перекиданню.                                               До комплекту входять:                        підставка та стрижень – по 1 шт.;                муфта паралельна (1 шт.) та перпендикулярні (4 шт);                 лапка - 2 шт.;                                            кільця малі (2 шт.) та велике (1 шт.);          гвинти - 10 шт.

шт

2

3

Мікропрепарати "Зоологія"

Мікропрепарати постійні за терміном зберігання, чіткі, якісні (позбавлені бруду, сторонніх об'єктів), придатні для вивчення за допомогою шкільних мікроскопів або луп.
Зрізи максимально тонкі, в один шар клітин, і мають всі таксономічні ознаки. Забарвлені барвниками, що не порушують структуру об’єкта. Мікропрепарати вміщені в середовища, нерозчинні в воді. Монтуються на стандартних предметних скельцях з використанням накривних скелець, оздоблені етикеткою, на якій зазначаються назва препарату українською та латинською мовами та його номер за переліком. Набір мікропрепаратів розміщується в спеціальних коробках з пазами для предметних скелець.                                Склад набору:
- гідра (загальна структура);
- ротовий апарат гідри;
- планарія (кишківник);
- аскарида (жіноча особина);
- аскарида (розтин жіночих статевих органів);
- сисун японський (копуляція пари);
- кінцівка бджоли; кінцівка мухи;
- крило бджоли;
- бджола (жало і мішечок з отрутою);
- крило комара; крило метелика;
- кров жаби;
- яйцеклітини жаби;
- перо птаха.

шт

2

4

Мікропрепарати "Ботаніка"

Постійні мікропрепарати в середовищі, нерозчинному в воді. Мікропрепарати монтуються на предметних скельцях з використанням накривних скелець, з етикеткою, на якій зазначаються назва препарату українською та латинською мовами і його номер за переліком. Зрізи максимально тонкі, в один шар клітин, і мають всі таксономічні ознаки. Забарвлені барвниками, що не порушують структуру об’єкта. Набір мікропрепаратів розміщується в коробках з пазами для предметних скелець. Мікропрепарати постійні за терміном зберігання, чіткі, якісні (позбавлені бруду, сторонніх об’єктів), придатні для вивчення за допомогою шкільних мікроскопів або луп                Склад набору:
- зелені водорості: вольвокс, хлорела, євглена зелена, спірогіра, улотрикс;
- спорогон зозулиного льону;
сорус папороті;
- поперечні зрізи: пилка, зав'язі;
пилок сосни;
- внутрішня будова: стебло, корінь, листок;
- тканина рослинного організму: провідна,
покривна, механічна, фотосинтезуюча.

шт

2

Кабінет географії:

1

Психрометр

Для визначення відносної вологості повітря за різницею показників звичайного і вологого термометрів. Прилад складається з двох термометрів, один з яких працює у звичайному режимі, а інший, загорнутий у зволожену тканину,- вологий термометр

шт

1

Кабінет фізики:

1

Набір лабораторний для вивчення електрики

Набір лабораторний для вивчення електрики – призначений для використання в закладах освіти вчителем і учнями при виконанні фронтальних лабораторних робіт з електрики в лабораторіях і кабінетах фізики.                                                     Склад:
Комутаційна панель – 1 шт.
Комплект прозорих модулів – 35 комплект.
Сердечник (феромагнітний) – 1 шт.
Терморезистор – 1 шт.
З'єднувальний провід – 6 шт.
Утримувач гальванічних елементів – 1 шт.
Паспорт – 1 прим.
Ящик для зберігання  - 1 шт.

шт

13

2

Набір лабораторний для вивчення магнетизму

Набір лабораторний для вивчення магнетизму – призначений для використання в лабораторіях і кабінетах фізики закладах освіти вчителем і учнями при виконанні фронтальних лабораторних робіт та експеріментів при вивченні розділу фізики "Магнетизм".

Мінімальний перелік лабораторних робіт, виконання яких забезпечується приладами і обладнаннями, що постачаються:
Складання та випробування електромагніту.
Спостереження явища електромагнітної індукції.
Дослідження явища електромагнітної індукції.
Розширення меж вимірювання вольтметра  .
Розширення меж вимірювання амперметра.

Навчальні проекти:
Виготовлення та дослідження додаткового опору (вольтметр).
Виготовлення та дослідження шунта (амперметр).

Експерименти:
- вивчення магнітного поля котушки зі струмом;
- дослід Фарадея;
- електромагнітна індукція;
- вивчення магнітного поля штабового магніту;
- вивчення магнітного поля підковоподібного  магніту;
- вивчення постійних магнітів;
- зображення магнітних полів за допомогою магнітних стрілок (ошурків металевих).

Комплектація:
Гальванометр 43128-У –  1 шт.
Екран для зображення магнітного поля постійного магніту – 1 шт.
З'єднувальний провід  -  5 шт.
Компас – 1 шт.
Котушка-моток – 1 шт.                                           
Магніт смуговий – 2 шт.
Магнітні ошурки –   не менше 50 г
Комплект для складання і випробування електромагніту у складі:
Гачок з  гайкою – 2 шт.
Котушка – 2 шт.
Сердечник – 1 шт.
Сердечник для котушки – 2 шт.
Стяжка верхня – 1 шт.
Стяжка нижня – 1 шт.
Хомут – 1 шт.
Ярмо – 1 шт.                                             
Ящик для зберігання  - 1 шт.

шт

13

           

 

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі з огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

У місцях, де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз «або еквівалент».

У місцях, де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином, вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

При цьому якість запропонованого еквівалента товару має відповідати якості, що заявлена в технічній специфікації Замовника. У випадку, якщо учасником буде зазначено назву товару, яка буде містити словосполучення «або еквівалент», тендерна пропозиція такого учасника вважається як така, що не відповідає умовам технічної специфікації.

 

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару — замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки вони за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідають потребам та вимогам замовника.

 

 Учасник повинен надати в складі тендерної пропозиції документи, що підтверджують прийнятність і відповідність предмету закупівлі технічним вимогам і характеристикам, що вимагаються  Замовником відповідно до умов цієї тендерної документації.

Тендерна пропозиції щодо технічних характеристик предмету закупівлі (як і сама тендерна пропозиція загалом) не повинна містити:

-  умов, що суперечать чинному законодавству України;

- будь-якої недостовірної інформації, підроблених документів чи підроблених копій документів;

- будь-яких невизначеностей у формулюваннях (розрахунках) ціни тендерної пропозиції, показників, висунутих в якості критеріїв оцінки тендерної пропозиції, будь-яких термінів та строків, включаючи строки виконання закупівлі, дійсності тендерної пропозиції, дії забезпечення тендерної пропозиції, тощо;

- листів чи інших документів, які містили б запити чи вимоги щодо надання Замовником будь-яких документів, пояснень тощо. У випадку надання у складі тендерної пропозиції зазначених листів чи документів Замовник залишає за собою право ігнорувати відповідні запити чи вимоги як такі, що не відповідають встановленому порядку впровадження діловодства.

 

Документи, що підтверджують технічні, якісні та кількісні характеристики товару:

  • Ціна за одиницю товару повинна бути сформована з урахуванням транспортних витрат до місця поставки та інших витрат, необхідних для початку користування Замовником товаром, що є предметом цієї закупівлі, про що Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції гарантійний лист в довільній формі.

  -      Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на запропонований товар    

дійсний на момент його надання. 

  • Учасник надає довідку у довільній формі щодо дотримання вимог чинного законодавства із захисту довкілля, у якій зазначається застосування Учасником заходів із захисту довкілля, передбачених чинним законодавством України про відходи, пов’язаних з відходами, що утворюються у процесі виробництва предмета закупівлі.
  • Гарантійний лист щодо дотримання Учасником норм чинного законодавства України в частині відсутності інформації в переліку осіб щодо яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції). У разі наявності інформації в переліку осіб, щодо яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції), тендерна пропозиція Учасника відхиляється.
  • Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам щодо предмета закупівлі, учасник у складі тендерної пропозиції надає технічну специфікацію у порівняльному вигляді, складену учасником згідно з Таблицею 1:

Таблиця 1

№ з/п

Найменування  товару

Кількість, шт.

Технічні характеристики Товару згідно вимог Замовника

Технічні характеристики Товару згідно пропозиції Учасника

Виробник товару*

Фото (зображення) запропонованого Товару

1

2

3

4

5

6

7

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  * Зазначається учасником найменування виробника із зазначенням організаційно-правової форми (товариство з обмеженою відповідальністю, приватне підприємство тощо).

 

 

Примітки:

Документи, що не передбачені законодавством для Учасників юридичних чи фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб-підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції.

У разі ненадання будь-якого документу відповідно до вимог тендерної документації, Учасник повинен надати Довідку в довільній формі з переліком таких документів та з обґрунтуванням підстав щодо ненадання таких документів або надає іншій документ, якщо таке передбачено тендерною документацією.

Всі запропоновані товари повинні бути новими, в упаковці виробника. Якщо виробником товару передбачено нанесення інформації на упаковку про строк придатності товару, такий строк не може бути меншим 12  місяців з дати передачі товару Замовнику.

Будь-яка інформація від імені Учасника у формі довідок, листів, тощо підписується уповноваженою особою та скріплюється печаткою (в разі наявності).

Всі документи, які викладені на іноземній мові, подаються Учасником у складі своєї пропозиції з перекладом на українську мову завірені належним чином відповідно до чинного законодавства України.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено