A A A K K K
для людей з порушеннями зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ №1
ІМЕНІ М.І. ПИРОГОВА"
Знання мов - це пізнання світу!

Положення про спеціалізовану протипожежну ланку

Дата: 24.09.2023 08:02
Кількість переглядів: 68

Додаток № 5

до наказу КЗ «ВГЛ № 1

ІМ. М.І. ПИРОГОВА»

01.09.2023 № ______

 

Положення

про спеціалізовану протипожежну ланку 

1. Це Положення визначає основні завдання, порядок утворення, склад, схему оповіщення та табель оснащення спеціалізованої протипожежної ланки.

2. Спеціалізована протипожежна ланка утворюється згідно наказу директора КЗ «Вінницький гуманітарний ліцей № 1 імені М.І. Пирогова».

2.1. Функціонування та залучення спеціалізованої ланки для проведення спеціальних робіт і заходів з цивільного захисту та їх забезпечення здійснюється згідно з Кодексом цивільного захисту України у режимах повсякденного функціонування, підвищеної готовності, надзвичайної ситуації та надзвичайного стану відповідно до основних завдань і заходів.

3. Основними завданнями спеціалізованої протипожежної ланки є:

3.1. Участь у розробленні планів реагування на надзвичайні ситуаці.

3.2. Здійснення заходів з переведення спеціалізованої ланки до функціонування в умовах надзвичайної ситуації та особливого періоду.

3.3. Підтримання у готовності майна спеціального призначення для виконання завдань з цивільного захисту в мирний час та особливий період;

3.4. Відповідно до функціональної спрямованості участь у проведенні спеціальних робіт і заходів із життєзабезпечення постраждалих.

3.5. Підготовка пропозицій щодо проведення спеціальних робіт і заходів з цивільного захисту та їх забезпечення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

4. Відповідно до покладених завдань спеціалізована протипожежна ланка проводить:

4.1. Спеціальну розвідку в місцях виникнення (загрози виникнення) надзвичайної ситуації, шляхів руху сил цивільного захисту та маршрутів евакуації.

4.2. Першочергові (невідкладні) роботи в осередках пожежі, її гасіння, а також під час виникнення аварій, катастроф, стихійного лиха.

4.3. Розрахунок потрібності в матеріальних ресурсах, необхідних для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

4.4. Координацію дій з планування та здійснення організаційних та інженерно-технічних заходів щодо підвищення рівня протипожежного захисту об’єкту і території.

5. Підготовка ланки проводиться згідно з Порядком підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 443, Порядком здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444, Порядком проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 819.

 

 

 

 

 

Призначена особа з питань ЦЗ        ________  ¬¬¬                    Олег  ДУДНИК

                                                                                 (Підпис)                                                   (І.П.)

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено