A A A K K K
для людей з порушеннями зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ №1
ІМЕНІ М.І. ПИРОГОВА"
Знання мов - це пізнання світу!

Положення про спеціалізовану медичну ланку

Дата: 24.09.2023 08:05
Кількість переглядів: 36

Додаток № 4

до наказу КЗ «ВГЛ № 1

ІМ. М.І. ПИРОГОВА»

01.09.2023 № ______

 

Положення

про спеціалізовану медичну ланку 

1. Це Положення визначає основні завдання, порядок утворення, склад, схему оповіщення та табель оснащення спеціалізованої медичної ланки.

2. Спеціалізована медична ланка утворюється згідно наказу директора КЗ «ВГЛ № 1 імені М.І. Пирогова». 

2.1. Функціонування та залучення спеціалізованої ланки для проведення спеціальних робіт і заходів з цивільного захисту та їх забезпечення здійснюється згідно з Кодексом цивільного захисту України у режимах повсякденного функціонування, підвищеної готовності, надзвичайної ситуації та надзвичайного стану відповідно до основних завдань і заходів.

3. Основними завданнями спеціалізованої медичної ланки є:

3.1. Участь у розробленні планів реагування на надзвичайні ситуації.

3.2. Здійснення заходів з переведення спеціалізованої ланки до функціонування в умовах надзвичайної ситуації та особливого періоду.

3.3. Підтримання у готовності майна спеціального призначення для виконання завдань з цивільного захисту в мирний час та особливий період.

3.4. Відповідно до функціональної спрямованості участь у проведенні спеціальних робіт і заходів із життєзабезпечення постраждали.

3.5. Підготовка пропозицій щодо проведення спеціальних робіт і заходів з цивільного захисту та їх забезпечення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

4. Відповідно до покладених завдань спеціалізована медична ланка проводить:

4.1. Домедичну допомогу постраждалим у разі виникнення надзвичайних ситуацій та особовому складу підрозділів цивільного захисту.

4.2. Допомогу в евакуації постраждалих у разі виникнення надзвичайних ситуацій до закладів охорони здоров’я з урахуванням медичних показань.

4.3. Навчання працівників методам та навичкам надання домедичної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

4.4. Аналіз, узагальнення даних про медичну і санітарно-епідемічну обстановку, у районі виникнення надзвичайної ситуації, а також у місцях тимчасового розміщення евакуйованих.

5. Підготовка ланки проводиться згідно з Порядком підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 443, Порядком здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444, Порядком проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 819.

 

 

 

 

 

 

 

 

Призначена особа з питань  ЦЗ      ________  ¬¬¬                    Олег ДУДНИК

                                                                               (Підпис)                                             (І.П.)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено