СПІВПРАЦЯ З ВІННИЦЬКИМ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИМ ІНСТИТУТОМ ДТЕУ

Дата: 15.09.2022 15:45

З метою надання додаткових можливостей розвитку учнів, урізноманітнення освітнього процесу, розширення партнерських відносин з освітніми закладами міста, 26.08 було підписано Меморандум про співпрацю між Вінницьким торговельно-економічним інститутом ДТЕУ (директор Наталія Замкова) та КЗ «Вінницький гуманітарний ліцей №1 імені М.І. Пирогова» (директор Віта Скиба).

Заступник директора Вінницького торговельно-економічного інституту ДТЕУ та директор ГО «Вінницький Бізнес Клуб» Володимир Мережко  зазначив, що Вінницька область має велику кількість різнопрофільних підприємств, які зацікавлені у кваліфікованих працівниках та можуть стати базою для проведення практичних занять. Бізнес завжди відкритий до нових ініціатив та зацікавлений у перспективній молоді.

Дякуємо за надані можливості! Переконані у плідній співпраці, підвищенні мотивації учнів до отримання нових знань та вибору майбутньої професії.