ДЕНЬ 3

Дата: 08.06.2024 19:52

✨

День у таборі пройшов активно та цікаво. Розпочався він з ранкової зарядки, яка підготувала дітей до насиченої програми. 🫴Пізніше ми відвідали Вінницький зоопарк, де учні мали змогу побачити багато цікавих тварин та дізнатися про їхні звички.

🫴Після обіду учні займалися гуртковою роботою, яка включала майстер-класи з англійської та німецької мов, психології та стрільби. А також проходив майстер-клас "Маргарита" . З 15:00 до 16:00 частина учнів вирушила до розважального центру FAZA, де грали в лазертаг та інші ігри в ігровому просторі.

Завершився день іграми та розвагами на свіжому повітрі під час гуртка фізкультури, де учні змогли проявити свої фізичні здібності та насолодитися активним відпочинком.