НЕЙМОВІРНИЙ ДОСВІД

Дата: 02.04.2024 19:27

‼️Протягом двох тижнів з 16 по 31 березня учні 8-10 класів нашого закладу мали унікальну можливість відвідати місто Нансі, Франція в рамках міжнародної співпраці міст-побратимів, за сприяння Вінницького міського голови Сергія Моргунова та Департаменту освіти ВМР (Оксана Яценко, Наталія Перекрестенко)‼️

🙌Ліцеїсти навчалися у колежі Альфред Мез’єр (середня школа 5-9 клас) , проживали в центрі дозвілля Клям мальовничого передмістя Нансі, Арт – сюр – Мерт.

🫴Ця поїздка дозволила нашим учням відволіктися від повітряних тривог та стресу війни, принесла масу незабутніх вражень та емоцій, розширила соціокультурні компетентності учнів, дала змогу збагатитись новими друзями та незабутніми спогадами, попрактикувати мову у безпосередньому франкомовному середовищі, реалізувати ряд спільних педагогічних проєктів, відчути що таке бути учнем у французькій школі, та відновила в дітей ресурси на нову навчальну чверть.