ТИХА АКЦІЯ "РІЗДВО ДЛЯ ГЕРОЯ"

Дата: 27.12.2023 19:30

Учні 6 Д класу разом з класним керівником Масловою О.А. та вчителем трудового навчання Бартєнєвою Н.В. долучились до Всеукраїнської тихої акції «Різдво для Героя»: виготовили різдвяні віночки та поклали до місць пам’яті загиблих Захисників та Захисниць України 💙💛з метою вшанування їх пам’яті напередодні різдвяних свят.

Учні закладу долучились до Всеукраїнської тихої акції «Різдво для Героя», що передбачає виготовлення та покладання різдвяних віночків до місць пам’яті загиблих Захисників та Захисниць України з метою вшанування їх пам’яті напередодні різдвяних свят. На Вінниччині акція проходила четвертий рік поспіль за сприяння, зокрема, Зої Кузьменко – мами загиблого Героя Небесної Сотні, вінничанина Максима Шимка.