Вінниця отримала офіційний статус ЮНІСЕФ - «Громада, дружня до дітей та молоді»

Дата: 30.11.2021 13:00

Не можемо не поділитись цією новиною із вами??

Днями наше місто стало частиною всесвітньої мережі громад, які створюють дружнє середовище для дітей та молоді.

Вінниця отримала офіційний статус ЮНІСЕФ - «Громада, дружня до дітей та молоді». Ця відзнака підтверджує, що на світовому рівні Вінницю визнано, громадою, яка системно будує комфортне середовище для розвитку молодого покоління.

«Для нас дуже відповідально бути частиною всесвітньої мережі громад, які створюють середовище, дружнє до дітей і молоді. Ця глобальна ініціатива ЮНІСЕФ об’єднує 35 муніципалітетів в Україні та понад 3000 – у світі, - розповів міський голова Сергій Моругнов. - Вдячний партнерам з UNICEF UNICEF Ukraine за визнання успіхів громади, сподіваємося на подальшу співпрацю. Участь в Ініціативі відкриває можливості для підтримки Фондом нових ідей у сфері молодіжної політики. Їх чимало у Стратегії «Вінниця 3.0».

Тільки 30 муніципалітетів у світі мають такий статус.
В Україні отримали перших три.

Рішення про присвоєння Вінниці почесного статусу ухвалила Рада партнерів Ініціативи «Міста, дружні до дітей» (Child Friendly Cities).