Всесвітня акція «16 днів проти насильства»

Дата: 10.12.2020 23:20

Учні та педагоги закладу долучились до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства», яка триває з 25 листопада - 10 грудня.
В рамках акції проводяться зустрічі, тренінги, диспути.

Бесіда президента закладу Квят Софії та учнів 9-х класів на тему «Ми проти насильства».

В рамках акції ”16 днів проти насильства” та реалізіції учнівського проєкту ”Teens4Teens” учнями 9-го класу разом з психологом закладу Ігнатенко Т.А. проводиться ряд бесід з учнями 6-их класів на тему «Насильство. Що ми знаємо про це?»

В рамках акції ”16 днів проти насильства” відбулась онлайн зустріч учнів 10 класу з старшим інспектором ВЗГ шкільним офіцером поліції лейтенантом поліції Загорійчук Оленою Леонідівною.

В рамках акції ”16 днів проти насильства” онлайн зустріч учнів 7 класу з сертифікованим спеціалістом проєкту “Safety Park” Даценко В.В. на тему: «Кібербулінг. Безпека в інтернеті»