A A A K K K
для людей з порушеннями зору
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
"ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ №1
ІМЕНІ М.І. ПИРОГОВА"
Знання мов - це пізнання світу!

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ІМЕНІ М.І.ПИРОГОВА»

 

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Інформація про замовника:

Найменування – КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ВІННИЦЬКИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ЛІЦЕЙ № 1 ІМЕНІ М.І.ПИРОГОВА».

Місцезнаходження замовника –  Україна, 21018 Вінницька область, Вінницький район, м. Вінниця вул. Малиновського, 7

Ідентифікаційний код в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань – 26235539

Категорія: передбачено п.3 ч.4 ст. 2 ЗУ "Про публічні закупівлі"

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): код ДК 021:2015 - 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з надання пакетів оновлень та адміністрування (обслуговування) програмного комплексу «КУРС»)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями,
UA-2023-07-12-009503-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

2 900,00 грн. (Дві тисячі дев’ятсот  гривень 00 копійок).

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі. Термін надання послуг: з дати укладання договору по 31 грудня 2023р.

Якісні та технічні характеристики предмета закупівлі визначені з урахуванням реальних потреб замовника та оптимального співвідношення ціни та якості.

Враховуючи зазначене, замовник прийняв рішення стосовно застосування таких технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

1. Послуги з надання пакетів оновлень компонентів програм та послуги з адміністрування (обслуговування) програмного забезпечення повинні включати в себе наступні пакети програмного комплексу «КУРС»  (далі -  «ПК»),  право на використання якого належить Замовнику:

-   компонента «КУРС: Школа. Комплекс управління ресурсами ЗНЗ»;

-   компонента «КУРС: Сайт Школа»;

-   компонента «ІСУО. Інформаційна система управління освітою»  www.isuо.org;

-   компонента порталу www.nz.ua.

2. Підтримка користувачів компонента «КУРС: Школа. Комплекс управління ресурсами ЗНЗ» повинен включати:

-   надання послуг з технічної підтримки для компонента «КУРС: Школа. Комплекс управління ресурсами ЗНЗ» автоматично (через Інтернет) або вручну (за його відсутністю);

-   надання послуги з технічної підтримки при зміні форм державної звітності;

-   видача нових ліцензійних ключів.

3. Підтримка користувачів компонента «КУРС: Сайт Школа» повинен включати:

-   надання послуг з технічної підтримки для компонента «КУРС: Сайт Школа» автоматично (через Інтернет) або вручну (за його відсутністю).

4. Підтримка користувачів компонента «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» повинен включати:

-   надання послуг з технічної підтримки для компонента «ІСУО. Інформаційна система управління освітою» автоматично (через Інтернет);

-   надання послуги з технічної підтримки при зміні форм державної звітності.

5. Підтримка користувачів компонента порталу www.nz.ua  повинен включати:

-   надання послуг з технічної підтримки для компонента порталу www.nz.ua автоматично (через Інтернет);

6. Постачальник повинен має усі права, передбачені  чинним законодавством України для постачання Програми на території України.

7. Умови отримання пакету оновлень:

7.1.          У рамках отримання пакету оновлень представник Замовника повинен мати можливість одержувати і використовувати всі оновлення і нові версії ПК. Замовник повинен являтись кінцевим споживачем компонентів оновлень програмного комплексу «КУРС».

7.2.          Замовник повинен мати можливість зареєструватися на спеціальному сайті, розташованому за адресою http://ekyrs.org/.  На цьому сайті Замовник повинен мати можливість завантажити останню версію ПК. Також на даному сайті повинна бути доступна база поширених відповідей і питань щодо використання ПК.

7.3.          У рамках отримання пакетів оновлення Замовника повинен мати можливість висувати свої пропозиції щодо поліпшення ПК.  Якщо ці пропозиції не суперечать загальному напрямку розвитку ПК,  то ці пропозиції можуть бути враховані і реалізовані в новій версії або оновленні ПК.

 

Фактом подання тендерної пропозиції учасник підтверджує відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним, функціональним характеристикам до предмета закупівлі, у тому числі технічній специфікації (у разі потреби — планам, кресленням, малюнкам чи опису предмета закупівлі) та іншим вимогам до предмета закупівлі, що містяться в  тендерній документації та цьому додатку, а також підтверджує можливість надання послуг відповідно до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації.

 

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі з огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

У місцях, де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз  «або еквівалент».

 

У місцях, де технічна специфікація містить посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами, біля кожного такого посилання вважати вираз «або еквівалент». Таким чином, вважається, що до кожного посилання додається вираз «або еквівалент».

 

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду послуг — замовник здійснює закупівлю даного виду послуг, оскільки вони за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідають потребам та вимогам замовника

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було підтверджено